Piasek Pustyni
Piasek Pustyni

Piasek Pustyni

Klasyczny naszyjnik w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Intrygująco połyskujące złote Hematyty, błyszczące kryształy, pięknie oszlifowany Piasek Pustyni, ręcznie wykonany chwost to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo w kamieniu tkwi siła duszy.

389,00 zł

 

Naszyjnik wypełniony pięknym Piaskiem Pustyni (średnica kamienia 12-6 mm), srebrnymi Hematytami i kusząco połyskującymi kryształami został wykonany ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości beżowy sznurek jubilerski, wykończona ręcznie robionym brązowym chwostem i pozłacanym logo SOUL BEADS.

Dzięki pozłacanemu zapięciu w kształcie litery S można płynnie regulować długość naszyjnika.

Długość całkowita naszyjnika mierzona od poczatku chwosta do zapięcia to 95 cm. Istnieje możliwość dopasowania rozmiaru.

Naszyjnik dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

PIASEK PUSTYNI - Kamień optymizmu

Biżuteria z Piaskiem Pustyni pozwoli Ci patrzeć na świat przez różowe okulary. Dzięki kamieniowi zastąpisz obawy optymizmem, zaczniesz myśleć racjonalnie, przestaniesz wyszukiwać sztuczne problemy i zamartwiać się bez powodu. Piasek Pustyni da Ci wiarę we własne siły i wyzwoli drzemiący w Tobie potencjał. Postaw na siebie!

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

wisior_rocks_02
3 Przedmioty
Brak opini
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.