Czarny Onyks

Czarny Onyks

Klasyczny naszyjnik w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Intrygująco połyskujące Hematyty, błyszczące kryształy, pięknie oszlifowane Onyksy, ręcznie wykonany chwost to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo w kamieniu tkwi siła duszy.

389,00 zł

 

Naszyjnik wypełniony intrygującymi Onyksami (średnica kamienia 12-6 mm), srebrnymi Hematytami i kusząco połyskującymi kryształami został wykonany ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości czarny sznurek jubilerski, wykończona ręcznie robionym czarnym chwostem i srebrnym logo SOUL BEADS.

Dzięki srebrnemu zapięciu w kształcie litery S można płynnie regulować długość naszyjnika.

Długość całkowita naszyjnika mierzona od początku chwosta do zapięcia to 89 cm. Istnieje możliwość dopasowania rozmiaru.

Naszyjnik dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

ONYKS - Kamień asertywności 


W życiu trzeba umieć powiedzieć "nie" i czasem postawić na swoim. Aby cieszyć się zdrowiem i pogodą ducha należy wyrażać swoje emocje. Biżuteria z onyksem obdarzy Cię wewnętrznym spokojem i elokwencją. Kamień wyzwoli Twoją asertywność, a Ty nareszcie uwolnisz swoje myśli i zaznasz spokoju.

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

wisior_rocks_01
298 Przedmioty
Brak opini
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.