.

Brązowy Hematyt

PLN139.00

Nieprzeciętne połączenie nowoczesnego designu z wielowiekową sztuką zaplatania makramy zjawiskowo wzbogaci każdą stylizację.

Intrygująco metaliczne Hematyty, połyskujący kryształ Swarovskiego, elementy ze srebra i srebra pozłacanego to wyjątkowe połączenie dla kobiety ceniącej indywidualność.

SOUL BEADS - bo w kamieniu tkwi siła duszy

Quantity
Last items in stock

Product Description

Bransoletka z szarych, błyszczących, fasetowanych Hematytów (średnica kamienia 2 mm), z oryginalnym kryształem Swarovskiego, zachwycającym Labradorytem, nasyconym Granatem, wielokolorowymi Turmalinami, elementami ze srebra i ze srebra pozłacanego została wykonana ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości szary sznurek jubilerski.

Obwód bransoletki przy maksymalnym ściągnięciu sznureczków to 16 cm. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru.

Bransoletka dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

GRANAT - Kamień miłości, namiętności i wierności

Granat to piękny i rzadki kamień, który podobnie jak prawdziwą miłość naprawdę trudno znaleźć. Ten jedyny w swoim rodzaju kamień rozpali ogień Twojej namiętności i przez długie lata nie pozwoli mu zgasnąć. Dzięki biżuterii z granatem będziesz czuła "motylki w brzuchu", czyli przyjemny niepokój towarzyszący zakochaniu i zawsze będziesz w centrum uwagi.

TURMALIN – Kamień miłości i spokoju

Turmalin to kamień, który przyniesie ci miłość, spokój, radość i pomoże uleczyć emocjonalne rany. Nosząc go przy sobie uwolnisz się od stresu, napięć. Turmalin pomaga obudzić w sobie zapał i pasję życia. Dodatkowo może on być amuletem chroniącym przed negatywną energią. Dawniej Turmaliny zawieszano na szyi małych, uczących się chodzić dzieci.

LABRADORYT - Kamień mocy

Labradoryt to "Świątynia Gwiazd". Uważany jest za kamień pobudzający życiowy entuzjazm, wiarę w siebie. Rozprasza negatywną energię. Wzmacnia wytrwałość, daje siłę i wyostrza intuicję.

Pobudza kreatywność i innowacyjność. Łączy intuicję z intelektem. Biżuteria z labradorytem podkreśli Twoją oryginalność i obdarzy entuzjazmem. Da siłę i odwagę w dążeniu do wyznaczonych celów.

Labradoryt ma właściwości ochraniające. Pozwala pozbyć się uczucia strachu i niepewności wzmacniając wiarę w siebie. Daje cierpliwość, która prowadzi do lepszego skupienia myśli i koncentracji.

Nosząc biżuterię z labradorytem łatwiej przetrwamy ciężkie czasy i stawimy czoła wyzwaniom. Pomoże nam on znaleźć tzw. "światełko w tunelu".

hematyt_09
(0)