Nasza marka

Biżuteria marki SOUL BEADS to unikalne połączenie wyrafinowanej sztuki jubilerskiej oraz naturalnej siły najpiękniejszych kamieni. Na pólkach naszego wirtualnego boutique'u oraz sklepach jubilerskich w całej Polsce znajdziesz bransoletki, dzięki którym będziesz wyglądała wyjątkowo pięknie, uwolnisz drzemiący w Tobie potencjał i zrealizujesz swoje marzenia.

SOUL BEADS to znacznie więcej niż biżuteria. Proponujemy Ci jedyne w swoim rodzaju bransoletki o zjawiskowym designie i najwyższej jakości wykonania. Oryginalne wzory, głębokie kolory, i niekonwencjonalna faktura sprawiają, że nasze ozdoby odzwierciedlają osobowość osób, które je noszą oraz wyrażają więcej emocji niż biżuteria wykonana ze złota lub srebra. Niepowtarzalna stylistyka to tylko jedna z długiej listy zalet bransoletek SOUL BEADS...

cms-img
cms-img

Siła, pozytywna energia, miłość

Kamieniom przypisuje się magiczne właściwości. Kryształ górski to kamień życia, kwarc różowy - miłości, a agat to kamień wolności. Biżuteria SOUL BEADS wykonana jest z kamieni, które pomogą Ci wyrazić emocje, uwolnić potencjał, odnieść sukces zawodowy, wzbudzać pożądanie, odzyskać spokój i pewność siebie. Nasza oferta umożliwia Ci wybór ozdób dedykowanych konkretnym typom osobowości, potrzebom i... marzeniom. Każda bransoletkę dodatkowo wzbogaciliśmy o hematyt, czyli minerał siły, który potęguje działanie innych kamieni oraz będzie Cię wspierał w dążeniu do ważnych życiowych celów.

Kamień z duszą

Każdy kamień jest inny. Posiada swoje unikalne cechy zewnętrze oraz niepowtarzalną "osobowość". Osoby noszące biżuterię SOUL BEADS szybko przyzwyczają się do obecności kamieni, które lubią dotyk i emanują własną wewnętrzną energią udzielającą się ich właścicielce. Nasza biżuteria także dla Ciebie szybko stanie się czymś znacznie więcej niż zwykłą ozdobą. Przekonasz się, że tajemnicza siła kamieni ma wpływ na codzienne życie i pomoże Ci wyrazić Twoją niepowtarzalną osobowość.

Emanuj siłą naturalnego piękna i uwolnij swój kobiecy potencjał. Obejrzyj nasze ozdoby. Poznaj wewnętrzną siłę kamieni ukrytą w zjawiskowych kształtach biżuterii SOUL BEADS.

cms-img
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.