Piryt
Piryt

Piryt

Klasyczna bransoletka w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Ognisty Piryt o metalicznej barwie, oryginalne kryształy Swarovskiego i elementy z delikatnie połyskującego srebra to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo  w kamieniu tkwi siła duszy.

Ostatnie sztuki w magazynie
159,00 zł

 

Bransoletka z metalicznie połyskującego Pirytu (średnica kamienia 6 mm), certyfikowanych kryształów Swarovskiego i skromnie błyszczących srebrnych elementów, została wykonana ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości gumkę jubilerską i ozdobiona srebrną przywieszką z oryginalnym logo SOUL BEADS.

Obwód bransoletki bez rozciągania to 16 cm. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru.

Bransoletka dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

PIRYT - Kamień ognia 


Biżuteria z pirytem rozpali w Twoim życiu płomień namiętności, żar prawdziwej pasji w realizowaniu celów, pobudzi uśpione zmysły oraz wyzwoli kreatywność i energię, która pozwoli Ci wziąć sprawy w swoje ręce i pokonać wszelkie przeciwności losu. Piryt sprawi, że będziesz podejmowała właściwe decyzje, wyostrzy spostrzegawczość i obudzi w Tobie pragnienie szczęścia.

pebbles_05
1 Przedmiot
Brak opini
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.