Labradoryt
Labradoryt
Labradoryt

Labradoryt

Klasyczna bransoletka w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Piękny Labradoryt, oryginalne kryształy Swarovskiego i elementy ze srebra to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo  w kamieniu tkwi siła duszy.

Ostatnie sztuki w magazynie
159,00 zł

 

Bransoletka z pięknie mieniącego się, fasetowanego Labradorytu (średnica kamienia 4 mm), oryginalnych kryształów Swarovskiego i elementów ze srebra została wykonana ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości gumkę jubilerską i ozdobiona przywieszkami ze srebra: kwiatkiem i logo SOUL BEADS.

Obwód bransoletki bez rozciągania to 16,5 cm. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru.

Bransoletka dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

LABRADORYT - Kamień mocy

Labradoryt to "Świątynia Gwiazd". Uważany jest za kamień pobudzający życiowy entuzjazm, wiarę w siebie. Rozprasza negatywną energię. Wzmacnia wytrwałość, daje siłę i wyostrza intuicję.

Pobudza kreatywność i innowacyjność. Łączy intuicję z intelektem. Biżuteria z labradoryrem podkreśli Twoją oryginalność i obdarzy entuzjazmem. Da siłę i odwagę w dążeniu do wyznaczonych celów.

Labradoryt ma właściwości ochraniające. Pozwala pozbyć się uczucia strachu i niepewności wzmacniając wiarę w siebie. Daje cierpliwość, która prowadzi do lepszego skupienia myśli i koncentracji.

Nosząc biżuterię z labradorytem łatwiej przetrwamy ciężkie czasy i stawimy czoła wyzwaniom. Pomoże nam on znaleźć tzw. "światełko w tunelu".

beads_31
1 Przedmiot
Brak opini
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.