Labradoryt i Lapis Lazuli
Labradoryt i Lapis Lazuli
Labradoryt i Lapis Lazuli

Labradoryt i Lapis Lazuli

Nieprzeciętne połączenie nowoczesnego designu z wielowiekową sztuką zaplatania makramy zjawiskowo wzbogaci każdą stylizację.

Zachwycające Labradoryty, Lapis Lazuli, oryginalny kryształ Swarovskiego i elementy z pozłacanego srebra to wyjątkowe połączenie dla kobiety ceniącej oryginalność.

SOUL BEADS - bo w kamieniu tkwi siła duszy

Ostatnie sztuki w magazynie
159,00 zł

 

Bransoletka wypełniona Labradorytami, granatowym Lapisem Lazuli (średnica kamienia 4 mm), z certyfikowanym kryształem Swarovskiego i elementami z pozłacanego srebra, została wykonana ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości granatowy sznurek jubilerski i ozdobiona pozłacaną przywieszką z logo SOUL BEADS.

Obwód bransoletki przy maksymalnym ściągnięciu sznureczków to 15,5 cm. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru.

Bransoletka dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

LABRADORYT - Kamień mocy

Labradoryt to "Świątynia Gwiazd". Uważany jest za kamień pobudzający życiowy entuzjazm, wiarę w siebie. Rozprasza negatywną energię. Wzmacnia wytrwałość, daje siłę i wyostrza intuicję.

Pobudza kreatywność i innowacyjność. Łączy intuicję z intelektem. Biżuteria z labradorytem podkreśli Twoją oryginalność i obdarzy entuzjazmem. Da siłę i odwagę w dążeniu do wyznaczonych celów.

Labradoryt ma właściwości ochraniające. Pozwala pozbyć się uczucia strachu i niepewności wzmacniając wiarę w siebie. Daje cierpliwość, która prowadzi do lepszego skupienia myśli i koncentracji.

Nosząc biżuterię z labradorytem łatwiej przetrwamy ciężkie czasy i stawimy czoła wyzwaniom. Pomoże nam on znaleźć tzw. "światełko w tunelu".

LAPIS LAZULI - Kamień przyjaźni

Życie bez prawdziwej przyjaźni jest smutne i puste. Dobrze mieć oparcie w przyjacielu, na którego zawsze można liczyć. Jeśli Twoje przyjaźnie są zbyt powierzchowne, to powinnaś nosić biżuterię z lapis lazuli, czyli symbolem szczerej i głębokiej przyjaźni. Kamień sprawi, że będziesz bardziej cierpliwa i wyrozumiała i ochroni Cię przed zazdrością i negatywnymi emocjami. Wzmocni Twoją intuicję.Z nim łatwiej nawiążesz nowe przyjaźnie oraz wzmocnisz obecne.

beads_24
1 Przedmiot
Brak opini
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.