Tygrysie Oko
Tygrysie Oko

Tygrysie Oko

Nieprzeciętne połączenie nowoczesnego designu z wielowiekową sztuką zaplatania makramy zjawiskowo wzbogaci każdą stylizację.

Zachwycające Tygrysie Oko, brązowe Hematyty, oryginalne kryształy Swarovskiego i elementy z pozłacanego srebra to wyjątkowe połączenie dla kobiety ceniącej oryginalność.

SOUL BEADS - bo w kamieniu tkwi siła duszy

Ostatnie sztuki w magazynie
159,00 zł

 

Bransoletka wypełniona Tygrysim Okiem, brązowymi, fasetowanymi Hematytami, złotymi Hematytami (średnica kamienia 4 mm), certyfikowanymi kryształami Swarovskiego i elementami z pozłacanego srebra, została wykonana ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości czarny sznurek jubilerski i ozdobiona pozłacanymi przywieszkami: piórkiem i logo SOUL BEADS.

Obwód bransoletki przy maksymalnym ściągnięciu sznureczków to 16 cm. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru.

Bransoletka dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

TYGRYSIE OKO - Kamień wytrwałości 

Do odważnych świat należy! Teraz Twoje kolej, aby go zdobyć. Biżuteria z Tygrysim Okiem da Ci siłę, wytrwałość w dążeniu do celu oraz pomoże pokonywać wszelkie przeciwności. Kamień pomoże pozbyć lęku, poprawi koncentrację i zaktywizuje do działania. Tygrysie Oko pomoże Ci szybko wrócić do zdrowia, osiągnąć sukces zawodowy i realizować marzenia.

Kamień będzie Twoim dodatkowym okiem, które będzie dostrzegać korzyści i je wykorzystywać.

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

beads_23
1 Przedmiot
Brak opini
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.