.

Kamień Księzycowy

149,00 zł

Klasyczny naszyjnik w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Intrygująco błyszczące kryształy Swarovskiego, Kamień Księżycowy, ręcznie wykonany chwost to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo w kamieniu tkwi siła duszy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Product Description

Naszyjnik wypełniony pięknymi złotymi Hematytami (średnica kamienia 6-4 mm), kusząco połyskującymi kryształami Swarovskiego, nieziemskimi Kamieniami Księżycowymi, został wykonany ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości biały sznurek jubilerski i wykończona ręcznie robionym białym chwostem i nieprzyzwoicie dużym kryształem Swarovskiego oraz pozłacana przywieszkami: z motywem roślinnym i logo SOUL BEADS.

Długość całkowita naszyjnika to 55 cm. Istnieje możliwość dopasowania rozmiaru.

Naszyjnik dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY - Kamień tajemnicy

Biżuteria z kamieniem księżycowym to idealny „strażnik tajemnic”. Pomoże osiągnąć wewnętrzny spokój. Wzmocni intuicję i pomoże otworzyć się na pełne empatii kontakty z innymi ludźmi. Ten kamień ujawni Twoje wewnętrzne piękno. Nosząc biżuterię z kamieniem księżycowym zwiększysz swoją atrakcyjność i aktywujesz wewnętrzną energię.

Bransoletka z kamieniem księżycowym to doskonały talizman.

wisior_mist_03
(0)