.

Czerwony Jadeit

149,00 zł

Klasyczny naszyjnik w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Intrygująco fioletowe Ametysty, błyszczący kryształ Swarovskiego, ręcznie wykonany chwost to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo w kamieniu tkwi siła duszy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Product Description

Naszyjnik wypełniony pięknymi czerwonymi Jadeitami, złotymi Hematytami (średnica kamienia 6-4 mm), pozłacanymi kuleczkami, został wykonany ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości czerwony sznurek jubilerski i wykończona ręcznie robionym czerwonym chwostem i nieprzyzwoicie dużym kryształem Swarovskiego oraz pozłacanymi przywieszakmi: z motywem roślinnym i logo SOUL BEADS.

Długość całkowita naszyjnika to 56 cm. Istnieje możliwość dopasowania rozmiaru.

Naszyjnik dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

JADEIT - Kamień dobrobytu

Jadeit to kamień, którego kolor nadaje mu unikalne właściwości, ale każdy z nich zapewnia dobrobyt, pomaga pielęgnować przyjaźń i zachować lojalność. Jadeit pomoże Ci skoncentrować się na osiąganiu życiowych celów, pobudzi intelekt i sprawi, że Twoje działania będą perfekcyjne. Biżuteria z jadeitem skutecznie pomoże Ci przezwyciężyć problemy ze snem i nauczy cierpliwości. Zwiększy także Twoją wiarę we własne możliwości...a to ważny krok by osiagnąć sukces.

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

wisior_grains_07
(0)