.

Czarny Onyks

149,00 zł

Klasyczny naszyjnik w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Głęboko czarne Onyksy, błyszczące kryształy Swarovskiego, ręcznie wykonany chwost to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo w kamieniu tkwi siła duszy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Product Description

Naszyjnik wypełniony błyszczącymi, czarnymi Onyksami, srebrnymi Hematytami, certyfikowanymi kryształami Swarovskiego (średnica kamienia 8-4 mm), kuleczkami ze srebra,został wykonany ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości biały sznurek jubilerski i wykończona ręcznie robionym białym chwostem i nieprzyzwoicie dużym kryształem Swarovskiego oraz przywieszkami ze srebra: z motywem roślinnym i logo SOUL BEADS.

Długość całkowita naszyjnika to 55 cm. Istnieje możliwość dopasowania rozmiaru.

Naszyjnik dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

ONYKS - Kamień asertywności

W życiu trzeba umieć powiedzieć "nie" i czasem postawić na swoim. Aby cieszyć się zdrowiem i pogodą ducha należy wyrażać swoje emocje. Biżuteria z onyksem obdarzy Cię wewnętrznym spokojem i elokwencją. Kamień wyzwoli Twoją asertywność, a Ty nareszcie uwolnisz swoje myśli i zaznasz spokoju.

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

wisior_grains_05
(0)