.

Kolczyki z Lapisem Lazuli

159,00 zł

Klasyczne kolczyki w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Pobłyskujące złote Hematyty, granatowe Lapisy lazuli i pięknie odbijające światło elementy z pozłacanego srebra to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo  w kamieniu tkwi siła duszy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Product Description

Kolczyki z błyszczących złotych, fasetowanych Hematytów (średnica kamienia 2 mm), granatowych Lapisów Lazuli ( średnica kamienia 6 i 4 mm ) i dyskretnie połyskujących elementów z pozłacanego srebra została wykonana ręcznie w naszej Pracowni.

Całkowita długość kolczyków to 7,5 cm. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru.

Kolczyki dotrą do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

LAPIS LAZULI - Kamień przyjaźni

Życie bez prawdziwej przyjaźni jest smutne i puste. Dobrze mieć oparcie w przyjacielu, na którego zawsze można liczyć. Jeśli Twoje przyjaźnie są zbyt powierzchowne, to powinnaś nosić biżuterię z lapis lazuli, czyli symbolem szczerej i głębokiej przyjaźni. Kamień sprawi, że będziesz bardziej cierpliwa i wyrozumiała i ochroni Cię przed zazdrością i negatywnymi emocjami. Wzmocni Twoją intuicję.Z nim łatwiej nawiążesz nowe przyjaźnie oraz wzmocnisz obecne.

kolczyki_02
(0)