.

Kolczyki z Ametystami

159,00 zł

Klasyczne kolczyki w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Pobłyskujące srebrne Hematyty, fioletowe Ametysty i pięknie odbijające światło elementy ze srebra to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo  w kamieniu tkwi siła duszy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Product Description

Kolczyki z błyszczących srebrnych, fasetowanych Hematytów (średnica kamienia 2 mm), fioletowych Ametystów ( średnica kamienia 6 mm i 2 mm ) i dyskretnie połyskujących elementów ze srebra została wykonana ręcznie w naszej Pracowni.

Całkowita długość kolczyków to 10 cm. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru.

Kolczyki dotrą do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

HEMATYT - Kamień wewnętrznej siły

Jeżeli brakuje Ci silnej woli w dążeniu do celu, a słomiany zapał nie pozwala Ci realizować życiowych planów, to wybierz biżuterię z hematytem. Ten elegancki kamień o ciemnej barwie sprawi, że nie zabraknie Ci stanowczości i determinacji. Dodatkowo hematyt zwiększy Twoją odporność na stres.

AMETYST - Kamień szczerości

Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Jeśli miewasz złe dni, ale sama nie wiesz z jakiego powodu, to znaczy, że potrzebujesz miłej odmiany. Nic tak nie cieszy kobiety jak nowa, stylowa biżuteria. Zachwycająca bransoletka lub naszyjnik z pięknym ametystem pomoże Ci się odprężyć i odzyskać błogi spokój oraz pobudzi Twoją wyobraźnię.Ametyst wzmacnia prawdziwe  przyjaźnie i uwalnia od fałszywych przyjaciół. Biżuteria z ametystem to idealny pomysł na prezent dla siebie lub najbliższej przyjaciółki. Wyglądaj oryginalnie i korzystaj z tajemniczej mocy wyjątkowego kamienia.

kolczyki_01
(0)