.

Kamień Słoneczny

159,00 zł

Klasyczna bransoletka w nowoczesnym wydaniu to doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Piękny Kamień Słoneczny, oryginalne kryształy Swarovskiego i elementy z pozłacanego srebra to unikatowe połączenie dla wyjątkowej kobiety.

SOUL BEADS - bo  w kamieniu tkwi siła duszy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Product Description

Bransoletka z pięknego, fasetowanego Kamienia Słonecznego (średnica kamienia 4 mm), oryginalnych kryształów Swarovskiego i elementów z pozłacanego srebra została wykonana ręcznie w naszej Pracowni. Całość nawleczona jest na wysokiej jakości gumkę jubilerską i ozdobiona pozłacaną przywieszką z logo SOUL BEADS.

Obwód bransoletki bez rozciągania to 16,5 cm. Istnieje możliwość dostosowania rozmiaru.

Bransoletka dotrze do Ciebie w eleganckim opakowaniu.

Poczuj piękno zamknięte w bransoletce SOUL BEADS.

KAMIEŃ SŁONECZNY - Kamień szczęścia

Jeżeli czujesz, że brak Ci poczucia szczęścia i energii do działania - to jest kamień dla Ciebie. Bransoletka lub naszyjnik z kamieniem słonecznym pomoże ci odnaleźć wewnętrzną odwagę. Zainspiruje Cię do działania i wzmocni Twoją kreatywność. Jak promienie słoneczne napełni Cię radością i optymizmem.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY - Kamień tajemnicy

Biżuteria z kamieniem księżycowym to idealny „strażnik tajemnic”. Pomoże osiągnąć wewnętrzny spokój. Wzmocni intuicję i pomoże otworzyć się na pełne empatii kontakty z innymi ludźmi. Ten kamień ujawni Twoje wewnętrzne piękno. Nosząc biżuterię z kamieniem księżycowym zwiększysz swoją atrakcyjność i aktywujesz wewnętrzną energię.

Bransoletka z kamieniem księżycowym to doskonały talizman.

beads_21
(0)